Kurumsal

Hedef ve İlkeler

KALİTELİ EĞİTİM

Ülkemizin, teknoloji, hukuk ve sosyal yaşam alanında, dünya ile rekabet edebilmesinin temel koşulunun, iyi eğitim almış vatandaşlar olduğuna inanıyoruz. CESTEAM, bu amaca ulaşmak için gerekli altyapıyı sağlamak amacıyla kurulmuştur.

 

DOĞRU VE GÜVENİLİR BİLGİYE ULAŞMAK

Dünyaya entegre olabilmenin temel koşulu, eğitim imkanlarının hızlı bir şekilde yükselmesini sağlamak, doğru bilgiye, doğru kadro ile ve doğru yöntemlerle ulaşabilmektedir.

 

EN İYİ HİZMETİ VERMEK

CESTEAM, hukukçuların, doktorların, mühendislerin, yöneticilerin, iş ve çalışma dünyasının her kademeden tüm çalışanlarının kaliteli ve yüksek değerli bilgiye ulaşması için önemli katkı ve çalışmalar yapmaya azimlidir.

CESTEAM’in üç ortağı, Türkiye’nin çağdaş uygarlığa ulaşmasının, bilimsel eğitim, doğru bilgilendirme ve güçlü destekle sağlanabileceğini düşünmektedir. CESTEAM; İş ve çalışma hayatında eğitimin, uzman danışmanlığın ve organizasyonun sağlayacağı gelişme ile her zaman doğru ve güvenilir bilgiye ulaşılabileceğini düşünmektedir.

 

GÜÇLÜ ADIMLARLA İLERLEMEK

Hedefimiz; bilgimizin ışığıyla ve güçlü adımlarla, "doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmayı sağlamak", "en iyi hizmeti vermek" ve "en iyi olmak"tır.

Kayıt İşlemleri Devam Eden Eğitimler
Giriş Yap Destek Talepleri İletişim Bilgileri